Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Centrum Kultury w Siechnicach zawiesza działalność
11 / 03 / 2020 Mariusz Różnowicz 614

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego informuje, że po wprowadzeniu rozporządzenia Ministra Zdrowia o ogłoszeniu stanu epidemii przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności instytucji kultury.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania obowiązuje czasowe ograniczenie działalności twórczej związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki, z projekcją filmów lub nagrań wideo w kinach, na otwartym powietrzu lub w pozostałych miejscach oraz działalności klubów filmowych, działalności bibliotek, archiwów, muzeów oraz pozostałej działalności związanej z kulturą.

Z pełną treścią komunikatu można zapoznać się na stronie MKiDN


Dyrektor Centrum Kultury w Siechnicach w związku z zarządzeniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dniach 12 - 25 marca zawiesza działalność Centrum Kultury.

Odwołane zostają wszystkie zajęcia  i warsztaty dla dzieci, osób starszych, wynajmy sal, wydarzenia kulturalne i biblioteczne.

Powyższa informacja dotyczy wszystkich klubów, bibliotek i świetlic wchodzących w skład Centrum Kultury.

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się