Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
wybory prezydenckie - mini.jpg
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Brąz dla Jana Szwarca na Pucharze Polskiej Unii Karate
29 / 11 / 2019 Aleksandra Chlebosz 1149

23 listopada w Krotoszynie odbył się drugi najważniejszy rankingowy turniej w Polsce – Puchar Polskiej Unii Karate. SSiR Arawashi reprezentowała 5 osobowa ekipa w składzie: Ania Madej, Maria Węglarowicz, Zuzia Zielińska, Tymon Karwala i Jan Szwarc. Były to zawody dla dzieci od 12 roku życia. Zawodnicy Arawashi jak zawsze walczyli w kategoriach kumite.

 

Brązowy medal dla Gminy Siechnice zdobył Jan Szwarc. Jan wygrał 2 walki, 1 przegrał oraz następnie wygrał w repasażach o brąz.

 

Dobrze zaprezentowali się także: Tymon Karwala i Maria Węglarowicz. Maria zajęła wysokie 5 miejsce (na turnieju było po 20 zawodników w konkurencji). Wygrała 3 walki, 1 przegrała, co niestety oznaczało dla niej brak miejsca na podium. Tymon Karwala również zajął 5 miejsce. Walczył od 1 walki z kontuzją palca u nogi. Mimo problemów wygrał 2 walki. Brawa za siłę i determinację!

 

Przed Arawashi kolejny duży turniej, który odbędzie się w Legnicy. Zgodnie z zapowiedziami klubu liczymy, że zawodnikom po raz kolejny uda się przywieźć sporo medali dla Gminy Siechnice.

 

 

 

 

Tekst oraz zdjęcia zostały przekazane przez SSiR Arawashi.

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
wybory-prezydenckie-28-czerwca-2020.jpg
Spis-rolny.jpg