Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
baner---UM-covid-19.jpg
baner---POMOC.jpg
Szukaj
kapielisko_blekitnalaguna.JPG
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Konsultacje z mieszkańcami w sprawie przebudowy drogi
14 / 06 / 2019 Mariusz Różnowicz 881

Wczoraj w ratuszu Burmistrz Siechnic Milan Ušák, pracownicy Wydziału Inwestycyjnego UM oraz przedstawiciel firmy projektowej spotkali się z mieszkańcami Siechnic w ramach konsultacji wyboru koncepcji przebudowy ul. Chabrowej. Ulica ta będzie jedną z dróg dojazdowych do przyszłej szkoły podstawowej, co z pewnością zwiększy jej znaczenie dla ruchu drogowego, rowerowego i pieszego w mieście.

 

Mieszkańcom, którzy zdecydowali się na udział w konsultacjach przedstawiono do wyboru pięć koncepcji przebudowy tej drogi. Podczas dyskusji pojawiło się jednak wiele nowych pomysłów związanych z tą inwestycją. Po ponad półtoragodzinnej dyskusji Burmistrz Milan Ušák zaproponował, żeby ze względu na wiele głosów mieszkańców (dotyczących m.in. ilości i lokalizacji miejsc parkingowych) zorganizować kolejne spotkania konsultacyjne, tak aby przedyskutować zasadność zgłoszonych pomysłów i możliwość ich implementacji w koncepcję, a następnie projekt.

 

Dziękujemy serdecznie za udział we wczorajszych konsultacjach, których inicjatorem był Burmistrz Siechnic Milan Ušák. Jednocześnie zapraszamy na kolejne, które odbędą się po wakacjach. Aby zapewnić jeszcze lepszą możliwość udziału mieszkańców w podejmowaniu decyzji dotyczących ul. Chabrowej ustalono wspólnie, że kolejne spotkanie odbędzie się w godzinach późno popołudniowych.

 

Milan Ušák gmina siechnice

 

Milan Ušák gmina siechnice

 

Milan Ušák gmina siechnice

 

Milan Ušák gmina siechnice

 

Milan Ušák gmina siechnice

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
Spis-rolny.jpg