Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
banereeeeeek.JPG
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner---turystyczne-top-15.jpg
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
UWAGA! INWESTYCJA DEWELOPERSKA W GROBLICACH
10 / 04 / 2019 Aleksandra Chlebosz 2948

Burmistrz Siechnic w trosce o interesy przyszłych mieszkańców inwestycji deweloperskiej realizowanej w Groblicach przy ul. Słonecznej na działce nr 376/1 informuje że:

 

- deweloper nie uzyskał decyzji pozwolenia na zjazd z realizowanej inwestycji oraz pomimo prowadzonych negocjacji w celu wykonania docelowej nawierzchni drogi stanowiącej dojazd do przedmiotowej inwestycji nie wywiązuje się z obowiązku wynikającego z art.16 ust.1 i 2 Ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych.

 

Będzie to skutkowało wydłużeniem terminu realizacji tego zadania przynajmniej o kilkanaście lat w związku z czym dojazd do budowanych nieruchomości będzie się odbywał w tym okresie tymczasową drogą tłuczniową bez odwodnienia.

 

- Do dnia dzisiejszego deweloper nie uzyskał z Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. warunków na dostawę wody i odbiór ścieków co może skutkować koniecznością odprowadzania ścieków do zbiorników szczelnych (szamb) co wiązać się będzie z uciążliwościami eksploatacyjnymi dla przyszłych mieszkańców związanych z m.in. wysokim kosztem eksploatacji.

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-rekrutacja.jpg