Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
banereeeeeek.JPG
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner-oferty-pracy.jpg
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Przedszkolaki z "Happy Kids" już mogą mieć wakacje
13 / 06 / 2018 Aleksandra Chlebosz 1281

W ubiegłą sobotę (09.06.2018) Przedszkole Niepubliczne „Happy Kids” świętowało Zakończenie Roku Przedszkolnego. Uroczystość rozpoczęła się w dość niespotykany sposób.

 

Rodzice przedszkolaków, postanowili zrobić swoim pociechom niespodziankę. Razem z nauczycielkami wcielili się w role aktorów i wystawili spektakl pt. „Kot w butach”. Przedstawienie reżyserowała jedna z nauczycielek – pani Renatka. Dzieci z zauroczeniem oglądały nową wersję bajki i nagrodzili rodziców gromkimi oklaskami oraz zaśpiewali piosenkę na ich cześć.

 

Kolejnym punktem dnia był program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Starszaki pożegnały przedszkole,  a młodsze dzieci życzyły im powodzenia w zerówce. W przygotowanie uroczystości zarówno maluchy jak i starszaki, włożyły wiele pracy, za co zostały nagrodzone dyplomami oraz kolorowymi prezentami. Dzieci odchodzące z przedszkola otrzymały dodatkowo pamiątkowe statuetki, które będą im przypominać przedszkolne lata i zabawy z kolegami.

 

Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem, a każda rodzina zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

 

 

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg
baner-targowisko-w-siechnicach.jpg
baner-rekrutacja.jpg