Gmina Siechnice

logo_UE_rgb-1.jpg
banereeeeeek.JPG
Szukaj
Jana Pawła II 12
55-011 Siechnice
71 786 09 01 71 786 09 07
baner-oferty-pracy.jpg
banerek---plac-podatki.jpg
Aktualności
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
grafika
Strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Siechnicach najlepsi we Wrocławiu i powiecie wrocławskim w Plebiscycie Strażak Roku 2018
30 / 04 / 2018 Mariusz Różnowicz 1904

Z ogromną radością informujemy, że Strażak Ochotniczej Straży Pożarnej w Siechnicach Paweł Kolanko otrzymując 1432 głosy wygrał Plebiscyt Gazety Wrocławskiej „Strażak Ochotnik Roku 2018” w etapie powiatowym - we Wrocławiu i powiecie wrocławskim. Tym samym awansował do ścisłego finału wojewódzkiego tego konkursu.

 

Jednocześnie jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Siechnicach zajęła w tym etapie I miejsce i również awansowała do finału wojewódzkiego w kategorii „Jednostka OSP Roku 2018”.

 

Finałowe głosowanie w plebiscycie Gazety Wrocławskiej na „Strażaka i Jednostkę Roku 2018” województwa dolnośląskiego potrwa do 8 maja 2018 roku  (do godziny 21-ej).

 

Zachęcamy mieszkańców Gminy Siechnice do wsparcia druha Pawła Kolanko oraz jednostki OSP Siechnice, poprzez oddanie swoich głosów:

 

- Paweł Kolanko  - SMS na numer 72355  o etrści SR.501 (2,46 zł z VAT),

 

Bardzo aktywnie bierze udział w akcjach gaśniczo-ratowniczych, uczestniczy w programie edukacyjnym ”Ratujemy i Uczymy Ratować” ucząc dzieci klas 1-3 udzielania pierwszej pomocy. Honorowy Dawca Krwi.W 2016 roku otrzymał odznakę Strażak Wzorowy. 30 listopada 2017 roku wraz  z  11 osobami otrzymał podziękowanie i wyrazy uznania od Burmistrza Siechnic Milana Ušaka za akcję ratowniczą przeprowadzoną po wypadku z udziałem autobusu w Smardzowie.

paweł kolanko osp siechnice

 

 

- OSP Siechnice na numer SMS pod nr 72355 o treści SP.375 (2,46 zł z VAT).

 

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Siechnicach angażuje się w bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Siechnice, a także powiatu wrocławskiego. W tym roku jednostka wyjeżdżała do akcji już ponad 50 razy.

osp siechnice

 

Wygranie w obu kategoriach było by ogromnym wyróżnieniem dla Gminy Siechnice, a także podziękowaniem mieszkańców dla ciężkiej pracy i ogromnego zaangażowania Strażaków z OSP Siechnice.

 

 

Bardzo dziękuję za każdy oddany na mnie głos.Jestem pod wrażeniem udzielonego mi przez Was wsparcia. Jest mi niezmiernie miło z tego powodu i dziękuję, ponieważ motywuje to jeszcze bardziej do wytężonej pracy.

Dziękuję również wszystkim osobom, w których mam wsparcie, bez ich pomocy i zaangażowania ten sukces nie byłby możliwy.

Dzisiaj rozpoczął się etap wojewódzki konkursu.

W związku z powyższym chciałbym prosić o oddanie głosów na mnie oraz jednostkę OSP Siechnice

 

Paweł Kolanko

 

 

Więcej informacji na temat konkursu  i aktualny ranking można znaleźć na:

http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyty/osp/a/strazak-roku-dolnego-slaska-2018-ruszylo-glosowanie-w-etapie-wojewodzkim-w-kategoriach-strazak-ochotnik-roku-i-jednostka-osp,13026532/

Wyślij link mailem
Powrót
(wstecz)
Drukuj
stronę
Pdf
Wypowiedz
się
baner-czujnik-smogu-gmina-s.jpg